Umt Travel Health Tourism

Estetik Operasyonlar

BBL, Mommy Makeover, Meme Protezi, Burun Estetiği, Kol-Bacak Gerdirme, Liposuction (yağ aldırma)

BBL

Protez ile kalça büyütme istemeyen kişilere yağ dolgusu ile popo büyütme yapılabilir. Kişinin kendi vücudundan alınan yağların popoya enjekte edilmesiyle beraber kısa sürede dolgun kalçalara sahip olunmaktadır. Genelde küçük kalçaya sahip olan bayanların tercih ettiği ve Brazilian But Lift olarak da bilinen yağ dolgusu uygulaması, orta yaşlı bayanların da başvurduğu uygulamalardan biridir.

Mommy Makeover

Anne Estetiği, doğum, hamilelik veya uykusuz gecelerden sonra vücutta meydana gelen fiziksel değişiklikleri tersine çevirmek için tasarlanmıştır. Her anne estetiği farklıdır ve kadının ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Doğum öncesi vücudunuza dönmek artık çok kolay.

Meme Protezi

Dolgun, dik ve uygun boyuttaki meme dokusu, kadın güzelliğinin en önemli öğelerinden biridir. Meme dokusunun istenilen formda olmaması, özgüven eksikliği, depresyon gibi psikolojik problemlere neden olurken aynı zamanda duruş bozukluğu, kamburluk, boyun ve bel bölgelerinde fıtık gibi bir takım problemlere de yol açabilir. Meme estetiği operasyonları, birçok kadın için son derece tatmin edici bir deneyimdir.

Burun Estetiği

Burun estetiği operasyonları kişiye özel planlanır. Yüzün kendi içerisinde belirli oranlar ve açılar söz konusudur. Eğer bu acı ve oranlar burundan kaynaklanan bir nedenle değişmiş ise kişiye daha sert, daha kızgın bir yüz ifadesi vereceği gibi gözlerin ve dudakların da güzelliğini maskeleyebilir. Bu oranları yeniden oluşturmak amacıyla burun estetiği ameliyatları yapılır.

Kol-Bacak Germe

Kısa sürede çok hızlı kilo verme ya da spor yapmadan yapılan diyetlerle sarkan derinin yok edilmesi için kol-bacak estetiği yapılması gerekir. Omuz, dirsek ve bacaklar arasındaki bölümdeki hacim artısı ve gelişen sarkık görüntü liposuction (yağ aldırma) ameliyatıyla kolaylıkla, izsiz olarak giderilebilir. Liposuction operasyonu ile giderilemeyecek derecede belirgin sarkıklıklar için kol germe operasyonu uygundur.

Liposuction (Yağ Alma)

Liposuction vücudun karın, uyluk, kalça ve yüz gibi belli bölgelerinde, diyet ve diğer zayıflama yöntemlerine yanıt vermeyen dirençli yağ dokularının alınması ve vücut hatlarının daha iyi şekillendirilmesi için yapılan cerrahi bir yöntemdir. Tek Seansta birden fazla alana liposuction uygulanabilir. Ameliyatın genişliğine bağlı aynı gün veya 24 saat sonra hastaneden çıkmak mümkündür.